LC connector Molex 0860325300

LC connector Molex 0860325300
Euro 0.32 *Prijzen zijn inclusief btw
ArtikelcodeJ-U3
LC Connector van Molex nummer 0860245500, Singlemode, 126µm Ceramic Ferrule, 900µm Buffered Fiber, Blue Housing, White Boot, BFIB, SM126

LC Connector van Molex nummer 0860245500, Singlemode, 126µm Ceramic Ferrule, 900µm Buffered Fiber, Blue Housing, White Boot, BFIB, SM126