SC connector Molex 0860325300

SC connector Molex 0860325300
Euro 0.32 *Prijzen zijn inclusief btw
ArtikelcodeG-G1
SC Connector van Molex nummer 0860325300, Singlemode, 126µm Ceramic Ferrule, 2.40mm Simplex Cable, Tunable
SC Connector van Molex nummer 0860325300, Singlemode, 126µm Ceramic Ferrule, 2.40mm Simplex Cable, Tunable