Power supply Hitron HSU100-24
Power supply Hitron HSU100-24
Euro 152.90 *Prices include VAT
Article codeP3-B
Power supply Hitron HSU100-24
Input 115V 60Hz - 230V 50Hz
Output +5V 3 A  - +24V 2,8A